Наприклад:

Рішення актуальних помилок (Актуальні питання)

У даному розділі описані рішення актуальних на сьогодні помилок в системі "M.E.Doc".


1. Помилка імпорту DBF файлу.

Текст помилки: "System.Reflection.TargetInvocationException: Exception has been thrown by the target of an invocation. ---> System.InvalidOperationException: The 'VFPOLEDB.1' provider is not registered on the local machine. at System.Data.OleDb.OleDbServicesWrapper.GetDataSource(OleDbConnectionString constr, DataSourceWrapper& datasrcWrapper)"

Рішення:

Необхідно встановити Microsoft OLE DB Provider for Visual FoxPro. Дане програмне забезпечення можно знайти на офіційному сайті Microsoft, або в каталозі зі встановленною системою "M.E.Doc" у каталозі Install/VFPOLEDBSetupVFPOLEDBSetup.msi (за замовчанням - C:Documents and Settings/All Users/Application Data/Medoc/Medoc/Instal/VFPOLEDBSetupVFPOLEDBSetup.msi).


2. Помилка відкриття імпортованної податкової накладної (мережева версія системи "M.E.Doc").

Текст помилки: "System.Exception: If rsTab.FldVal("TAB1_A16")= 0 Then _ Input string was not in a correct format."

Причина:

На сервері встановлені помилкові регіональні налаштування.

Рішення:

На комп'ютері, на якому встановлена серверна частина системи "M.E.Doc", увійдіть до "Регіональних налаштувань" (Панель керування) та змінити налаштування на український формат. Після цього перейдіть до вкладки "Додатково" (Advanced) та оберіть "Застосувати ці параметри для поточного облікового запису та для стандартного профіля користувача" внизу вікна. Після цього потрібно перезавантажити сервер (Саме перезавантажити! Простого перезапуску служби ZvitGrp не вистачить).


3. Помилка FONTVERDANA.

Рішення:

Потрібно встановити шрифт Verdana. Замантажити цей шрифт Ви можете ТУТ.


4. Після оновлення системи спочатку з'являється помилка "1.xml", а потім ще декілька помилок з переліком таких таблиць, як FIRM, FORM, FORMPRT, HBBUDGET1, HBBUDGET8 та інші (перелік таблиць не постійний).

Рішення:

Дивись рішення помилки №2


5. Помилка DMF Scripta (може виникнути при встановлені оновлення).

Рішення:

Необхідно за допомогою рядка пошуку Пуску (Windows 7) або "Пуск - Виконати" (Windows XP) виконати наступні команди:

1) regsvr32 /u netplwiz.dll
2) regsvr32 netplwiz.dll
3) Regsvr32 jscript.dll
4) Regsvr32 nusrmgr.cpl
5) Regsvr32 /i mshtml.dll
6) Regsvr32 themeui.dll
7) Regsvr32 Vbscript.dll

6. Помилка при запуску системи "M.E.Doc" - "Zvit.fdb зайнятий іншим процесом"

Причина:

У користувача нема повних прав на користування каталогом зі встановленною системою "M.E.Doc".

Рішення:

Дана помилка часта зустрічається у користувачів ОС Windows Vista та Windows 7. Потрібно запустити систему від імені адміністратора (права клавіша миші на ярлику запуску - запустити від імені адміністратора). В інших операційних системах потрібно дати повний доступ користувачу до каталога системи "M.E.Doc".


7. При работі в системі "M.E.Doc" в ОС Windows Server 2003 з'являється виключення пов'язане з VBScript.

Наприклад:

"System.Exception: .FldVal("TAB1_A6") = .FldVal("TAB1_A7")+.FldVal("TAB1_A8")+.FldVal("TAB1_A9")+.FldVal("TAB1_A10") + _
Overflow
Line: 55 Pos: 7 ---> System.Exception: .FldVal("TAB1_A6") = .FldVal("TAB1_A7")+.FldVal("TAB1_A8")+.FldVal("TAB1_A9")+.FldVal("TAB1_A10") + _
Overflow
Line: 55 Pos: 7
at DMFVbScript.VBScriptExecutor.RunCode(String Code, Boolean allowDebug)
at DMFVbScript.VBScriptExecutor.RunSub(String Code, String SubName, Boolean allowDebug)"
 
Рішення:
 
Потрібно встановити патч KB955536 для ОС Windows Server 2003. Данйи патч знаходить в каталозі зі встановленною системою "M.E.Doc"/Install/KB955536. Також Ви можете завантажити цей патч за наступними посиланнями:
KB955536 Windows Server 2003 Eng x64
KB955536 Windows Server 2003 Rus x64
KB955536 Windows Server 2003 Eng x86
KB955536 Windows Server 2003 Rus x86


8. Пот запуску системи виникає помилка "Ошибка при инициализации приложения (0xc0000135). Для выхода из приложения нажмите кнопку "Ок".
 
Причина:
 
Не встановлен Microsoft .NET Framework 2.0 SP1.
 
Рішення:
 
Потрібно встановити Microsoft .NET Framework 2.0 SP1 (Саме цю версію! Не нижче та не вище). Знайти це програмне забеспечення можно в каталозі зі встановленною системою "M.E.Doc"/Install/dotnetx86 (або файл dotnetx64 для 64 разрядної ОС).

9. У процессі додання підприємства до системи "M.E.Doc" на етапі заповнення даних про податкову інспекцію при настисканні кнопки "Далі" нічого не відбувається.

Причина:

На комп'ютері встановлені помилкові регіональні налаштування.

Рішення:

На комп'ютері, на якому встановлена система "M.E.Doc" потрібнор увійдіть до "Регіональних налаштувань" (Панель керування) та змінити налаштування на український формат. Після цього перейдіть до вкладки "Додатково" (Advanced) та оберіть "Застосувати ці параметри для поточного облікового запису та для стандартного профіля користувача" внизу вікна. Після цього потрібно перезавантажити комп'ютер.


10. В мережевій версії системи "M.E.Doc" при спробі відкрити будь-який звіт виникає помилка "object reference not set to an instance of an object" (помилка з'являється в іншомовних версіях ОС Windows Vista, Windows 7 та Windows Server 2008).

Причина:

На комп'ютері встановлені помилкові регіональні налаштування.

Рішення:

Дивись рішення помилки №9


11. Система не оновлюється. Після вибору системи для оновлення встановлення зачиняється.

Причина:
 
Не встановлен Microsoft .NET Framework 2.0 SP1.

Рішення:

Дивись рішення помилки №8


12. В мережевій версії системи "M.E.Doc" на станції при спробі створити (відкрити) звіт система довго "висить", а потім виникає помилка.

Причина:

Швидше за все на сервері встановлено декілька мережевих інтерфейсів та в налаштуваннях підключення системи "M.E.Doc" вказан ні IP-адреса, а доменне ім'я.

Рішення:

Потрібно виконати наступні дії:

1) Запустити на сервері програму "ConnectionSetup.exe"

2) У відкривившимуся вікні прописати IP-адрес сервера та порт в обидві частини - "Сервер" та "Робоча станція". Нажати "Зберегти".

3) Запустити на станції програму "ConnectionSetup.exe"

4) У відкривившимуся вікні прописати IP-адрес сервера. Нажати "Зберегти".

5) Перезавантажити службу ZvitGrp на сервері.


13. Різні дати видання однієї податкової накладної на сервері і на станції (мережева версія системи "M.E.Doc").

Причина:

Різні часові пояса на сервері та на станції.

Рішення:

Треба обрати однакові часові пояса на сервері та на станції. Налаштування поясу робиться в "Панелі керування" у розділі "Дата та час". Ящко часовий пояс було змінено на сервері, то потрібно перезавантажити службу ZvitGrp, якщо налаштування проводились на станції, то потрібно просто перезайти в систему "M.E.Doc".


14. Помилка при встановленні системи "M.E.Doc" - "Error 1327. Invalid drive: F:" (назва диска може бути іншою).

Причина:

Раніше не комп'ютері використовувався диск з вказаною в тексті помилки буквою (у прикладі - F), а зараз його немаэ. Windows Installer зберег посилання на цей диск та намагаэться звернутись до нього.

Рішення:

Потрібно увійти до реєстру (Пуск - Виконати - regedit) та за шляхом HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerUser Shell Folders видалити усі параметри, пов'язані з цим диском.


15. При запуску служби ZvitGrp з'являється повідомлення "Служба "ZvitGrp" на "Локальный компьютер" была запущена, а затем остановлена". Служба ZvitGrp не запускається.

Причина:

Швидше за все на сервері встановлено декілька мережевих інтерфейсів та в налаштуваннях підключення системи "M.E.Doc" вказан ні IP-адреса, а доменне ім'я.

Рішення:

Дивись рішення помилки №12


16. Імпортована в систему "M.E.Doc" податкова накладна ніде не відображається.

Рішення:

Потрібно створити податкову накладну (будь-яку) в системі "M.E.Doc", експортувати її, а потім повторно імпортувати потрібну Вам накладку.


17, При імпорті податкової накладної з 1С система "M.E.Doc" завершую роботу і не видає при цьому жодного повідомлення.

Рішення:

Потрібно створити податкову накладну (будь-яку) в системі "M.E.Doc", експортувати її, потім цю (експортовану) накладну імпортувати і тільки після цього повторно імпортувати потрібну Вам накладку з 1С.


18. Після отправки запита щодо отримання відомостей з єдиного реєстру податкових накладних для РК (розрахунок коригування) в витяге приходить відповідь про те, що РК не зареєстрована, але Ви маєте паперовий документ, який підтверджує реєстрацію данноого РК.

Рішення:

В запиті потібно вказувати заглавні літери РК (рк - не вірно) та вводити літери потрібно українською мовою.


19. Завантажені в систему "M.E.Doc" сертифікати зникають або зовсім не завантажуються в систему.

Причина:

Серверна частина системи "M.E.Doc" запускається через видаленний робочій стіл, а не через клієнт.

Рішення:

Необхідно встановити клієнти системи "M.E.Doc". Дві системи не можуть стабільно працювати, навіть якщо були запущені під різними користувачами.


20. Податкова декларація екологічного податку. Помилка "The 'HNY' element is invalid - The value '0' is invalid according to its datatype 'DGInom' - The MinInclusive constraint failed".

Причина:

Відсутній порядковий номер документа.

Рішення:

Потрібно поставити порядковий номер документа.


21. Помилка при імпорті 1ДФ з DBF файлу.

Текст помилки: "violation of PRIMARY or UNIQUE KEY constraint "PK_FJ0500102_TAB1" on table "FJ0500102_TAB1"

Рішення:

Потрібно створити резервну копію та відновити її з видаленням усіх даних.


22. Помилка при відкритті та створенні документа.

Текст помилки: "System.MissingMethodException: Method not found: 'Boolean DMF.Tgr.IgrCellDbData.get_DisableDicInputMethod()'. at DMF.Report.Convertor.ReportConvertor.FromTigr(IgrDoc doc) at ZvitPublishedObjects.Server.ZTemplateImpl.Init(Int64 FormCode)"

Рішення:

Потрібно увійти до каталогу з встановленною системою "M.E.Doc", знайти файл "DMF.Tgr.dll", скопіювати його в будь-який каталог (зробити копію на всяк випадок), а потім завантажити ЦЕЙ ФАЙЛ та помістіти його в каталог з встановленною системою "M.E.Doc"


23. При спробі ствотири чи відкрити податкову накладу виникає помилка "System.Reflection.TargetInvocationException Exception has been thrown by the target of an invocation"

Причина:

Пошкоджено або додано до карантину антивірусом файл DMF.Report.dll.

Рішення:

Потрібно завантажити ЦЕЙ ФАЙЛ та помістити його файл до каталогу зі встановленною системою "M.E.Doc". 


24. Помилка відкриття або друку будь-якого документа.

Текст помилки: "System.Data.DuplicateNameException: A DataTable named 'MAIN' already belongs to this DataSet. Server stack trace: at System.Data.DataTableCollection.RegisterName(String name, String tbNamespace)"

Рішення:

Потрібно перезавантажити службу ZvitGrp.


25. У таблицях зникають колонки (реєстр звітв, реєстр податкових накладних, єдиний соціальний внесок і т.п.).

Рішення:

Потрібно перейти за шляхом "C: - Documents and Settings - <ім'я користувача> - Application Data - zvit9" та видалити каталог "greedview".


26. При запуску станції системи "M.E.Doc" (мережева версія) з'являється повідомлення про оновлення системи і программа не запускається.

Причина:

Не встановлен Microsoft .NET Framework 2.0 SP1.

Рішення:

Дивись рішення помилки №8


27. При створенні резервної копії чи при завершенні роботи з резервним копіюванням.

Текст помилки: "Під час роботи програми виникла помилка System IO DirectoryNotFoundException Could not find a part of the path..."

Причина:

При останньому сенсі Ви робили резервну копію на зміний носій, а зараз система його не знаходить.

Рішення:

Windows XP. Вам потрібно увійти до каталогу "C: - Documents and Settings - <Ім'я користувача> - Application Data - zvit9" та видалити каталог "localstorage". Примітка: каталог Application Data прихований. В параметрах відображення провідника виставте "Відображати приховані папки та файли".

Windows 7. Вам потрібно увійти до каталогу "C: - Користувачі - <Ім'я користувача> - AppData - Roaming - zvit9" та видалити каталог "localstorage". Примітка: каталог AppData прихований. В параметрах відображення провідника виставте "Відображати приховані папки та файли".


28. Не стартує DMF.AppServer.exe, служба ZvitGrp не запускається, помилка 5 - відказано в доступі.

Причина:

Адміністративні обмеження. Немає дозволу на работу з каталогом, в який було встановлено систему "M.E.Doc".

Рішення:

Потрібно додати дозвіл для SYSTEM до каталогу, в який було встановлено систему "M.E.Doc".


29. Виникає помилка: "Помилка перевірки цілісності модуля: <Каталог з системою "M.E.Doc">DistributionAPI.dll

Бібліотека DistributionAPI.dll на місці. Перевстановлення системи не допомагає, або допомагає, але тимчасово.

Причина: 

Вірус Win32.Rmnet.8

Рішення:

Потрібно перевірити комп'ютер на наявність вірусів. Рекомандований антивірус ТУТ (безкоштовне сканування). "Антивірус Касперського" цей вірус не виявляє.


30. Виникає помилка при запуску системи "M.E.Doc"

Текст помилки: 

"M.E.DOC 10.00.0ХХ
Локальна версія
ОС: Microsoft Windows NT 5.1.2600 Service Pack 3
System.ArgumentException: Requested value 'Appendix8' was not found.
at System.Enum.Parse(Type enumType, String value, Boolean ignoreCase)
at System.Enum.Parse(Type enumType, String value)
at ezvit.UCMainMenu.R_LoadItemSubSystems(XmlNodeList nodes, List`1 subSystems)
at ezvit.UCMainMenu.R_LoadItemSubSystems(XmlNode root, List`1 subSystems)
at ezvit.UCMainMenu.R_LoadItemSubSystems(XmlNodeList nodes, List`1 subSystems)
at ezvit.UCMainMenu.R_LoadItemSubSystems(XmlNode root, List`1 subSystems)
at ezvit.UCMainMenu.GetAllSubSystems()
at ezvit.UCMainMenu..ctor(IMainWindow w)
at ezvit.FormZvitMain.RunMainMenu(Boolean runImmediately, Boolean fullReload)
at ezvit.FormZvitMain..ctor(Form splashForm)
at ezvit.FormZvitMain.GetInstance(Form splashForm)
at ezvit.Program.Main(String[] args)"

Причина:

Пошкоджено файл DMF.Native.dll, або файл блокується антивірусом (AVG AntiVirus Free Edition 2012).

Рішення:

Потрібно додати новий файл DMF.Native.dll з заміною старого, а у налаштуваннях антивіруса додати каталог з системою "M.E.Doc" у виключення.


31.При спробі підписати "Єдиний соціальний внесок" виникає помилка.

Текст помилки: "System.ArgumentException: An item with the same key has already been added."

Причина:

Наявність однакових таблиць в звіті.

Рішення:

Потрібно видалити непотрібні таблиці та залиши кожну таблицю в єдиному екземплярі.


32. Неможливо підписати звіт. При спробі підписати виникає помилка (дивись нижче). При спробі підписати повторно - "Помилка здобуття данних з сертіфікату".

Текст помилки:
"M.E.DOC 10.00.0ХХ
Локальна версія
Головне меню ОС: Microsoft Windows NT 6.1.7601 Service Pack 1
System.AccessViolationException: Attempted to read or write protected memory. This is often an indication that other memory is corrupt."
 
Причина:
Заважає антивірус (помічен AVG).
Рішення:
Потрібно повністю видалити антивірус AVG або дочекатися оновлення антивірусної бази, яка виправить цю помилку.